Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik | jeřábová technika

referenční číslo: 9-10-399831 | aktuálnost: 17.08.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Jste zapálení do těžké techniky a máte předchozí zkušenost se servisem strojů?

Vlastníte vyhlášku § 6?

Pak neváhejte a ozvěte se nám!

Otevíráme pozici SERVISNÍHO TECHNIKA pro PLZEŇ/ PLZEŇSKÝ KRAJ.

K zákazníkům budete vyjíždět přímo z Vašeho bydliště.

Za každý výjezd i držení pohotovosti jsou zajímavé příplatky. Navíc budete mít k dispozici firemní automobil, notebook a iPhone.

Vaše náplň práce bude:

- samostatná a zodpovědná montáž, údržba a oprava jeřábové techniky
- instruktáž budoucí obsluhy dopravní techniky
- kontrola opotřebení dílů a jejich případná výměna
- diagnostika poruch

Požadujeme

Co požadujeme:

- vzdělání technického směru
- zkušenosti z oboru velkou výhodou
- zkoušky z vyhlášky 50/78Sb min §6
- zdravotní způsobilost pro práci ve výškách (může být až 10 m)
- řidičský průkaz sk. B
- pohotovost 1x za 6 týdnů - možný výjezd k nenadálé poruše
- samostatnost, pečlivost

Nabízíme

Co vám za to nabízíme:

- roční odměna a vánoční bonus
- služební auto
- firemní notebook, iPhone
- odměna za držení pohotovosti i za výjezd k opravě
- příspěvek na stravování a penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
- výjezd k zákazníkovi přímo z místa bydliště
- podnikové jazykové kurzy

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Plzeň-Město, Pilsen,

Region: Plzeňský kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní