Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik - jablonec N. N.

referenční číslo: 11-1-397278 | aktuálnost: 12.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Jsi technický typ a orientuješ se v technické dokumentaci? Zároveň máš vyhlášku 50 a jsi schopen zajistit servis strojů? Rád se podíváš k zákazníkům po ČR a občas i SR? Jsi to právě TY? Neváhej a ozvi se mi!

SERVISNÍ TECHNIK - JABLONEC N. N.

Co Tě čeká:

- Provádění servisních zásahů po celé ČR a SR
- Vedení záručních a pozáručních případů (evidence v SW, rozhodování o způsobu opravy, posuzování o uznatelnosti reklamace, vedení materiálové výměny, vyčíslení nákladů)
- Technická podpora zákazníkům
- Školení servisních techniků, školení uživatelů VZT systémů

Požadujeme

- min. SŠ technického směru
- Vyhláška č. 50/1978 Sb., ideálně par. 6
- ŘP sk. B - aktivní řidič a ochota cestovat po celé ČR
- Orientace v technické dokumentaci
- Znalost práce na PC - hlavně Word, Excel
- Proaktivní přístup k řešení problémů
- Komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost

Výhodou:
- Znalost anglického nebo německého jazyka
- Zkušenosti z oboru vzduchotechniky či strojírenství

Pozn.:
Možnost i pro ABSOLVENTY technických oborů.

Nabízíme

- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- práce se špičkovými technologiemi
- kurzy angličtiny
- obědy na pracovišti
- dobré platové ohodnocení a další profesní růst

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou,

Region: Liberecký kraj, Česká republika

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy