Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik elektro

referenční číslo: 50333 | aktuálnost: 24.12.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte elektrotechnické vzdělání a nevadí Vám práce v terénu? Jste technicky zdatní, komunikativní a chtěli byste pracovat v pohodovém týmu kolegů se skvělým šéfem ?

Stabilní společnost hledá vhodnou posilu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK (45-50.000 Kč)
instalace přístrojů pro pořízení, zpracování a archivaci obrazu v oblasti Radiodiagnostiky zajištění záručního a pozáručního servisu u zákazníka (pravidelné prohlídky, řešení závad na výzvu zákazníka) - region - Královehradecký, Pardubický, Středočeský komunikace se zahraničními výrobci - nutná AJ zajištění dodávek náhradních dílů, jejich výměnu a fakturaci zajištění technické podpory zákazníkům (telefon, email, vzdálená správa) práce v týmu 14 kolegů

Požadujeme

vyhláška 50§6 schopnost komunikovat v AJ ochota cestovat automobilem ve svěřeném regionu - 3-4 dny mimo kancelář orientace v oblasti HW, SW - instalace PC, konfigurace, údržba - výhodou řp. sk. B

Nabízíme

práci ve stabilním týmu kompletní zaškolení služební automobil 5 týdnů volna výuka angličtiny v pracovní době Sodexo Cafeteria dotované stravování, Multisport karta odborné kurzy a školení parkování přímo u areálu a další benefity… Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika