Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik/čka elektro a MaR

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 26393500763 | aktuálnost: 27.04.2024

TERMS CZ s.r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme: vzdělání- minimálně vyučení v oboru, řidičský průkaz sk. B, organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, schopnost a ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme: nástupní plat dle znalostí a praxe, osobní ohodnocení dle výkonu, zajímavou a perspektivní práci, příjemné pracovní prostředí, odborné vzdělávání, zaměstnanecké benefity, možnost pracovního postupu.
Pracovní náplň: servis a opravy elektrických zařízení a systémů MaR.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, prémie dle výkonu, notebook, mobilní telefon.
Nástup: ihned.
V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail kriha@terms-cz.com. Telefonický kontakt možný v době od 8:00-16:00 hodin.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Krokova 2100/17, České Budějovice, 37006

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy