Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik, cestovatel, mzda až 70 000 Kč #xx6uY

referenční číslo: 660fcba931db27671c6ab38e | aktuálnost: 29.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Chcete se stát součástí pohodového týmu ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí se zajímavými finančními příspěvky z výjezdů do zahraničí? Hledáme šikovnou posilu do týmu servisních techniků. Pokud máte zkušenosti s montážemi a servisem strojních zařízení, rádi cestujete a nebojíte se manuální práce, jste to právě vy, koho hledáme!
Náplň práce:
- montáže a instalace strojů u zákazníka
- diagnostika závad, opravy a servis strojů
- technická podpora zákazníků

Požadujeme

- Zkušenost na obdobné pozici
- Angličtinu na komunikativní úrovni
- Manuální zručnost a technickou zdatnost
- Ochotu cestovat do zahraničí

Nabízíme

- Mzdové ohodnocení až 70 000 Kč
- Týden dovolené navíc
- Příplatky nad rámec zákona (+50% za práci přes víkendy a svátky)
- Mobilní telefon a notebook
- Kafeterie benefitů
- Stravenkový paušál
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Bohaté vánoční dárky
- Odborné zaškolení na pozici
- Přátelské prostředí a rodinné prostředí (vánoční večírky, společné obědy, sportovní den a další)
- Stabilní a dynamické prostředí mezinárodní společnosti

Mzda: 55 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Energetika, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita