Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik, Brno, ranní směna

referenční číslo: 54848 | aktuálnost: 17.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste z Brna, pohybujete se v oblasti elektro nebo mechanických prací a hledáte práci na ranní směnu? Já ji pro Vás mám, čtěte dále!
práce na dilně, kde budete provádět servisní opravy - čerpadla, kompresory a jejich části pokud máte platnou elektro vyhlášku je možnost se posunout na sevisního technika s výjezdy - také ranní směna - a jedná se o opravu zařízení (čerpadla, kompresory) u zákazníků chuť pracovat v pohodovém kolektivu jedná se o českou firmu

Požadujeme

zkušenost s mechanickými pracemi, ale můžete být i absolvent, který hledá uplatnění výhodou je platná elektro vyhláška zodpovědnost, chuť chodit do práce schopnost pracovat v kolektivu velkou výhodou jsou pouze ranní směny

Nabízíme

pracovní smlouva na HPP ranní směna příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv příspěvek na stravování dovolenou 20 dní + 3 x ročně SICK DAY kompletní zaškolení a podporu od kolegů parkování u firmy na vlastním parkovišt
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika