Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik | bonusy navíc

referenční číslo: 54251 | aktuálnost: 17.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, světového lídra v automobilovém průmyslu a tvůrce výrobní technologie, sháníme do kmenu šikovného servisního technika.
Přejímky nových strojů u dodavatelů a jejich následná instalace na Vašem pracovišti spolu se školením personálu Učení se novým věcem související s vývojem průmyslu a automatizace z firemních zdrojů a externích školení Diagnostika a opravy svěřených strojů Zprostředkování externího servisu a dohled nad jeho provedením Společné hledání řešení aktuálních problémů s dalšími odděleními (kvalita, vývoj)

Požadujeme

Min. technické SŠ vzdělání s technickým zaměřením Znalost AJ na komunikativní úrovni Znalosti elektroniky, pneumatiky a mechaniky, principů automatizace Vyhláška 50/1978 Sb. §5 (lze obnovit) Flexibilita, odolnost vůči stresu, ochota cestovat Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Mzda 40 000 - 55 000 Kč/měs. Prémie dvakrát do roka Od nástupu smlouva na dobu neurčitou Benefitní program Pluxee (získáte finanční příspěvek na dovolenou, kulturu, sport, masáže nebo vzdělávání) Firemní kantýna - cenu obědů pokryje stravenkový paušál, který dostáváte netto do výplaty Příspěvek na soukromé penzijní pojištění Odborné a jazykové školení Zdravotní volno Dovolená navíc (5 týdnů) Čisté a moderní prostředí, kde si pracovní dobu můžete částečně přizpůsobit
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika