Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik - auto pro soukromé účely (35-40.000 KČ)

referenční číslo: 43246 | aktuálnost: 07.09.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oboru elektro a praxi na pozici servisního technika? Domluvíte se v anglickém jazyce? Rádi byste získali různorodou práci ve stabilní společnosti?

Pak je tato pozice právě pro Vás!

Úspěšná, stabilní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK - AUTO PRO SOUKROMÉ ÚČELY (35-40.000 KČ)

Náplň práce

  • Práce na servisních zakázkách - průmyslové potiskovací stroje
  • Komunikace se zákazníky
  • Technická podpora při řešení technických problémů
  • Cestování
  • Účast na školeních

Požadujeme

  • ÚSO/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku 50/78b, § 6
  • Praxi na pozici servisního technika
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní

Nabízíme

  • Služební auto
  • 25 dní dovolené
  • Služební telefon a notebook
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Firemní akce
  • Bonusy/prémie
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl