Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27573900747 | aktuálnost: 30.04.2024

Viking Mašek, a.s.

Upřesňující informace

Kontakt: Kostincová Silvie, e-mail: silvie.kostincova@masek.cz
Požadavky: umět číst strojírenské výkresy a elektrická schémata, schopnost domluvit se anglicky, ŘP sk. B, výhodou odborná způsobilost NV č. 194/2022, sb. §6, časová flexibilita, ochota cestovat
Náplň práce: montáž a seřizování balících strojů, záruční a pozáruční servis, cca 2 týdny v měsíci služební cesty
Nabízíme: 13.plat, po zapracování služební auto i k soukromým účelům, prac. poměr na dobu neurčitou
příspěvek na stravování, firemní jídelna

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tovární 357, Nová Role, 36225

Region: Karlovarský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity