Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik

referenční číslo: 7-10-399264 | aktuálnost: 30.11.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme zkušeného SERVISNÍHO TECHNIKA, který se nebude bát cestovat.

Jak u nás práce vypadá?
- Budete se podílet na instalaci a testování strojírenských výrobků přímo u našich zákaznícků.
- Čekají Vás výjezdy po ČR za našimi zákazníky. Zpravidla od pondělí do čtvrtka.
- Řešit budete i servisní opravy zařízení.

K dispozici budete mít samozřejmě služební automobil, telefon a notebook.

Domluvíte se navíc německy nebo anglicky? V tom případě Vám rádi nabídneme i možnost výjezdů do zahraničí.

Stačí jen poslat svůj životopis. Rádi Vám o pozici řekneme více.

Požadujeme

SŠ s maturitou nebo vyučením v technickém oboru (strojírenství)
Praxe na obdobné pozici
Zkušenosti s hydraulikou
ŘP sk. B
Znalost AJ nebo NJ velkou výhodou

Nabízíme

25 dnů dovolené
3 dny Sick days.
Příspěvek na stravu
Služební telefon, počítač

Mzda: 32 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Tábor, Tábor,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné