Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 23875980708 | aktuálnost: 27.04.2024

ESOS Ostrava, s.r.o.

Upřesňující informace

1. kontakt E-MAILEM. Nabídky pouze písemně s profesním životopisem na: hr@esosostrava.cz
Požadavky: ÚSO vzdělání strojní nebo technické, orientace v technické dokumentaci a normách, používání této dokumentace při práci, - znalost hydraulických systémů, samostatnost, praxe min. 3 roky na obdobné pozici, ŘP sk. B. Nástup IHNED nebo po domluvě.

Náplň práce:
- preventivní prohlídky strojů a zařízení (vývěvy, dmýchadla, jednoúčelové stroje, CNC, hydraulické lisy,
vstřikolisy..),
- oprava strojů a zařízení,
- tvorba technických nabídek

Zaměstnanecké výhody:
Možnost profesního i osobního růstu, motivující hodnocení podle výkonnosti a kvality odváděné práce, zaměstnanecké výhody - stravenky, služební telefon, vitamíny, pracovní doba 6:30 - 15:00 hod.

Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Výstavní 3224/51, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita