Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik (48.000-60.000 KČ)

referenční číslo: 56885 | aktuálnost: 19.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Do našeho týmu u Uherského Hradiště hledáme servisní techniky, kteří mají dobrou znalost cizího jazyka (ideálně AJ / NJ). Pokud hledáte práci, která vás rozhodně nebude nudit a dokážete řešit problémy s klidnou hlavou přidejte se k nám!

Náplň práce

  • Stanete se hlavním komunikačním prvkem s klienty
  • Budete zajišťovat instalaci systémů a výrobních linek a také se starat o jejich bezproblémový chod
  • V případě jakékoliv poruchy zajistíte co nejdříve nejvhodnější řešení a opravu
  • Budete komunikovat a spolupracovat i s ostatními kolegy
  • Dennodenně využijete cizí jazyk
  • Budete cestovat za klienty v České republice, ale i v různých koutech Světa

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru, nebo oboru elektro
  • Komunikativní schopnost anglického/německého jazyka - budete denně komunikovat slovem i písmem!
  • Elektro vyhláška 50/1978
  • Ochotu dojíždět za našimi zákazníky a být i dva týdny na pracovní cestě
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxi na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • Práci, která vás jen tak nezačne nudit
  • Práci na plný pracovní poměr
  • Školení a vzdělávání
  • Vše co vám pomůže s nejefektivnější komunikací s klienty! Auto, mobil, tablet, laptop...
  • Uhrazení cestovních nákladů
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování

Mzda: 48 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl

Oblíbené nabídky (38)