Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik s výjezdy 80.000kč

referenční číslo: 56300 | aktuálnost: 22.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš již zkušenost jako servisní technik a chceš více jezdit do zahraničí? Láká Tě dynamika a pestrá práce mezi lidmi? Vyhláška 50 je nutná, ale pomůžeme i s obnovou .Co neumíš Tě naučíme. Ozvi se nám pro více informací!

Náplň práce

  • Výjezdy v rámci Německa/ Evropy
  • Montáže, servis strojů u zákazníků
  • Komunikace a spolupráce s kolegy
  • Pestrá a zajímavá práce

Požadujeme

  • SOU technického směru - elektro
  • Platná vyhláška 50 §6 - případně obnovíme
  • servisní a elektro práce s výjezdy do zahraničí
  • Práce na turnusy
  • Aktivní řidič

Nabízíme

  • Práce na turnusy s velmi zajímavým ohodnocením
  • Náborový bonus
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování+ diety a ubytování
  • Příspěvky na pojištění
  • Vzdělávací kurzy a možnost certifikací
  • Místo práce: Plzeň + Evropa, Německo

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl