Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní podpora technologického oddělení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27278040756 | aktuálnost: 27.04.2024

ENVI-PUR, s.r.o.

Upřesňující informace

Vzdělání, požadavky:
SŠ nebo VŠ technického, chemického nebo environmentálního zaměření.
Angličtina výhodou, nikoliv podmínkou.
Ochota učit se novým věcem, a případně i vycestovat do zahraničí.
Flexibilita.
Řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC.

Popis pozice:
Technická podpora oddělení.
Obsluha poloprovozních modelů v terénu.
Servis a údržba úpraven vod a čistíren odpadních vod.
Aplikační vývoj technologií vody.
Komercializace nových technologií.
Naplňování firemní strategie.
Spolupráce s konstrukčním, výrobním a obchodním oddělením.

Zaměstnanecké výhody: Zázemí stabilní české firmy s 25letou tradicí, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, pružná pracovní doba.

Kontakt: emailem.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Wilsonova 420/27, Soběslav, 39201

Region: Jihočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita