Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní mechanik ve strojírenství, 1 směna

referenční číslo: 122-18-400712 | aktuálnost: 02.08.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Láká Vás práce v menší strojírenské firmě, kde se dbá na přátelský kolektiv a pohodové prostředí?

Hledáme šikovného servisního mechanika. Naučíme Vás montovat a ovládat náš unikátní produkt zakázkové výroby. Jedná se o složitý produkt, bude tedy třeba Vaší preciznosti a znalostí v oblasti mechaniky.

Budete jezdit po světě, podíváte se do různých míst po Evropě, ale také například Blízkého východu. Práce obnáší být přibližně 50 procent času na výjezdech.

Práce je pouze na ranní směnu, což určitě oceníte.

Požadujeme

* technické vzdělání
* schopnost čtení technické dokumentace
* mírně pokročilou zanlost anglického jazyka (schopnost se domluvit na výjezdech)

Nabízíme

- profesní vzdělávání
- jazykové kurzy zdarma
- možnost cestování
- závodní stravování (zaměstnanecký podíl 29 Kč)
- příspěvek na penzijní pojištění 900 Kč/měs (po zkušební době)
- 21% platu bonus na Vánoce/dovolenou
- týden dovolené navíc

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Plzeň-Město, Pilsen,

Region: Plzeňský kraj, Česká republika

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy