Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní mechanik - Stavební stroje, dobré platové podmínky

referenční číslo: 52663 | aktuálnost: 31.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do celosvětové firmy s rodinnou kulturou hledáme šikovného Servisního mechanika. Baví Vás opravovat mašiny a zjišťovat, proč správně nefungují? Máte alespoň nějakou praxi jako servisní technik/automechanik v rámci stavebních nebo zemědělských strojů a chcete své zkušenosti dobře zúročit? Tak nám o sobě dejte vědět!
provádění servisních oprav pravidelná údržba stavební techniky a stavebních strojů komunikace se zákazníky

Požadujeme

střední škola (nejlépe zaměření elektro/opravy strojů) nebo alespoň nějaká praxe v oboru zkušenosti s opravami stavebních strojů nebo větších strojů (např. zemědělských) zájem o techniku všeobecně spolehlivost a zodpovědnost aktivní přístup ke svěřeným úkolům schopnost samostatné práce řidičák sk. B vhodné i pro absolventa

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu zajímavou, různorodou a samostatnou práci rozmanitý sortiment fajn mzdu dle zkušeností 5 týdnů dovolené příspěvek na jídlo sick days další bonusy velmi dobré zaškolení a vzdělávací kurzy stabilní práci možnost individuálního růstu rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair