Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní mechanik

referenční číslo: 54227 | aktuálnost: 16.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro jednoho z předních světových dodavatelů stavební techniky hledáme posilu do týmu techniků pro servisní výjezdy. Vaším revírem budou východní Čechy, Vašimi zákazníky pak stavební společnosti různého rozsahu. Pokud mátek všeobecný zájem o techniku, zkušenosti s mechanickými opravami a preferujete práci se servisními výjezdy, pak je tato pozice právě pro Vás! Náplň práce: práce v terénu při servisních výjezdech provádění servisních oprav stavební techniky a stavebních strojů dle návodu určování závad na strojích a návrh řešení komunikace se zákazníky a s vedením servisu

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání technického směru praxe v oblasti mechanických oprav (elektro, pneu a hydraulika výhodou) řp. B aktivní a samostatný přístup schopnost komunikace se zákazníky pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

stabilní práci se zajímavým finančním ohodnocením bonusy ke mzdě malý kolektiv s rodinnou atmosférou 5 týdnů dovolené sickdays stravenky Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete Váš životopis přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 48 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (37)