Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní mechanik (33-40.000 Kč)

referenční číslo: 43885 | aktuálnost: 22.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s opravami strojů, traktoru, vozidel nebo výrobních linek? Jste aktivním řidičem a rád cestujete po Pardubickém kraji? Hledáte nové pracovní uplatnění? Pokud ano, pak nám zašlete svůj životopis!

Pro společnost VZV CAR SERVIS, spol. s r.o. hledáme posilu na pozici: SERVISNÍ MECHANIK (33-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Různorodé opravy manipulační techniky, převážně VZV
  • Základní servisní práce na zakázkách
  • Pravidelný servis manipulační techniky, VZV
  • Práce na dílně
  • Cestování k zákazníkům po Pardubickém kraji

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání s výučním listem
  • Zkušenosti s opravami strojů, vozidel, traktorů apod.
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Znalost oprav VZV a zemědělské techniky – výhodou
  • Manuální zručnost, schopnost týmové práce
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Pracovní dobu od 6:00 – 14:030 (přestávka 1hod)
  • Příspěvek na dovolenou a stravování
  • Pracovní oblečení a obuv
  • Příspěvek na Vánoce + dovolenou
  • Placené přesčasy
  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Rosice u Chrasti

Mzda: 33 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl