Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní inženýr s AJ s cestováním do zahraničí

referenční číslo: 53733 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nadšence pro cestování a výzvy!
Servis válcových zkušeben přímo u našich zákazníků Uvádění válcových zkušeben do provozu, jejich testování a měření Elektroinstalace dodávaného zařízení Zaškolení zákazníků

Požadujeme

Vzdělání elektrotechnického směru Znalost AJ na komunikativní úrovni B1 Řidičský průkaz sk. B Způsobilost dle zákona 250/2021Sb. Dovednost čtení technické dokumentace

Nabízíme

Plná podporu při zaškolení Přátelský kolektiv, který Vám poskytne podporu nejen v začátcích Práci ve stabilní, nezávislé nadnárodní společnosti, která roste 5 týdnů dovolené Závodní jídelnu a stravenkový paušál Příspěvek na dopravu dle počtu najetých km Příspěvek na penzijní a životní připojištění 6.000 Kč/rok Flexi Passy, Multisport kartu a mnoho dalšího

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl