Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní elektronik - polygrafie

referenční číslo: 2000226873 | aktuálnost: 20.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na prodej a servis strojů a zařízení pro tiskárny hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní elektronik - polygrafie.

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty
  • Záruční a pozáruční servisní opravy
  • Instalace nových zařízení
  • Řešení reklamací
  • Objednávky náhradních dílů
  • Vedení agendy: pracovní výkazy, podklady k fakturacím, cestovní příkazy
  • Práce po celé ČR, administrativní práce z domova

Požadujeme:

  • Vzdělání SOU/SOŠ technického směru
  • Praxe na podobné pozici min. 3 roky
  • Schopnost provádět elektronické opravy strojů vč. diagnostiky (el.komponenty, HW, SW)
  • Zkušenosti s elektronickými opravami polygrafických strojů výhodou
  • Vlastní iniciativa, pozitivní přístup
  • Odpovědný přístup ke svěřené agendě a spolehlivost
  • Aktivní přístup, ochota práce i nad rámec běžné pracovní doby (přesčasy ohodnoceny)
  • Dynamická a technicky zdatná osobnost
  • Ochotu cestovat v rámci Slovenska a Moravy, případně zbytku ČR a občas i do zahraničí
  • Komunikativní znalost cizího jazyka AJ / NJ
  • ŘP B - aktivní řidič
  • Uživatelská znalost práce na PC – Excel, Word, Outlook
  • Vyhláška 50 /1978

Nabízíme:

  • Dobré mzdové ohodnocení, platba přesčasů, případně odměn
  • Služební auto (možnost i pro soukromé použití)
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Penzijní připojištění
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zajímavou práci s možností osobního růstu a vzdělávání se
  • Lokalita: Morava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Německý
Anglický

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Energetika, Média, polygrafie

Profese: elektrikář, elektromechanik, elektrotechnik, revizní technik, servisní technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení

Oblíbené nabídky (45)