Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní a zkušební technik s AJ m/ž (52-75.000 Kč)

referenční číslo: 42492 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Toužíš po práci, která ti poskytne stabilní zázemí na delší dobu? Máš chuť vyrazit do světa a objevovat nové kouty? Rozumíš strojům jak z elektrické, tak mechanické stránky? A ovládáš angličtinu? Skvělé!
Dej nám vědět o svých zkušenostech a pošli nám svůj životopis!

Začni u nás pracovat jako:

SERVISNÍ A ZKUŠEBNÍ TECHNIK S AJ M/Ž (52-75.000 Kč)

Náplň práce

  • Sestavování strojů
  • Provádění kontrol a testů strojů
  • Uvádění strojů do provozu u zákazníka
  • Cestování na výjezdy do zahraničí (delší i kratší, dle preferencí)
  • Technická podpora zákazníkům
  • Spolupráce s kolegy se zahraničí

Požadujeme

  • Vzdělání elektro / technického směru
  • Znalost mechaniky
  • Elektro praxe
  • Znalost technické a elektro dokumentace
  • AJ na komunikativní úrovni
  • NJ výhodou
  • Ochota občasných výjezdů i do zahraničí
  • Ochota se dále vzdělávat

Nabízíme

  • Každoroční navyšování mzdy
  • 13. a 14. plat
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nadprůměrné diety v průběhu výjezdu
  • Kurzy a školení
  • Příspěvky na pojištění
  • Příspěvky na sport, zdraví a kulturu
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Lokalitu: Nymburk a celý svět

Mzda: 52 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl