Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní a reklamační technici

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28964580726 | aktuálnost: 28.04.2024

RAVAK a.s.

Upřesňující informace

Pozice: Servisní a reklamační technici
Kontakt: Triner Jan Ing., tel.: 318 427 234, e-mail: jan.triner@ravak.com
První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:30 hod.
Pracovní náplň:
- montáž a instalace sanitárního zařízení do již hotových koupelen a WC
- kontrola stavební připravenosti nebo podmínek pro instalaci
- napojení na připravený přívod vody přes připravené roháčky
- napojení na odpad
- kontrola funkce výrobku
- předvedení výrobku a seznámení s jeho užíváním
- zaměřování atypických výrobků
- řešení reklamací
- vyplňování reklamačních protokolů
- předávání přesných informací administrativním pracovníkům oddělení servisu a reklamací
- tuzemské pracovní cesty
Odborný profil:
- odborné vyučení bez maturity
- technické myšlení a manuální zručnost
- zkušenosti v oboru montáže sanity vítány
- zkušenost v oblasti instalatérských prací výhodou
- pozitivní přístup k práci a všestrannost, vztah k řemeslu
- umění aktivního řešení svěřených úkolů a schopnost reagovat i na neočekávaně vzniklé situace
- zodpovědný, spolehlivý a precizní přístup
- podmínkou je ŘP sk. B a aktivní řízení
- smysl pro pořádek a čistotu
- dochvilnost
Nástup možný dle dohody. Mzda: 35 000,- Kč
Místo výkonu práce Příbram
Zaměstnanecké výhody:
Pololetní a roční odměny, čtvrteltní prémie, proplácení přesčasových hodin, 5 týdnů dovolené. Příspěvky na sportovní aktivity, kulturní akce, preventivní lékařskou péči. Závodní stravování.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Obecnická 285, Příbram, 26101

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

RAVAK a.s.