Typ nabídky

Minimální mzda

Servis elektro - od 35.000 KČ

referenční číslo: 54870 | aktuálnost: 15.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš vzdělání v oboru elektro? Vlastníš NV 194/2022 Sb. §6? Vítáme i §5 s chutí zvýšit kvalifikaci, kterou ti zajistíme. Jsi technicky zdatný a mohly by tě zajímat procesy vulkanizace? Rád bys dostal zajímavé a stabilní místo? Pak mi zašli životopis a rádi tě začleníme do týmu!

Náplň práce

  • Primární starost o stroje, přístroje a mechanizmy dohlížející na měření a regulaci všech veličin pro správnou a kvalitní výrobu
  • Odstraňování případných závad a zavádění postupů k jejich předcházení
  • Nastavování výchozích parametrů pro naše stroje
  • Důsledné dodržování předpisů BOZP a PO
  • Vedení příslušné dokumentace a výkazů

Požadujeme

  • SOU/SŠ - elektrotechnického směru
  • Nutná NV 194/2022 Sb. §5 nebo §6
  • Roční praxe v oboru podmínkou
  • Aktivní práce na PC a programech MS Office
  • Ochota rozvíjet se v oblasti měření a regulace
  • Ochota práce ve směnném provozu
  • Zodpovědný, pečlivý, analytický a systematický přístup

Nabízíme

  • Nástupní mzda dle praxe - od 35.000 Kč
  • Prémie a Bonusy
  • Spousta příplatků
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • Dotovaná strava
  • Firemní produkty za hubičku
  • Dohled na Vaše fyzické i duševní zdraví
  • Starost o Vaše děti - přes rok i o prázdninách
  • Možnost profesního i finančního růstu
  • Firemní a kulturní akce
  • Místo výkonu: Otrokovice

Mzda: 35 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl