Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servírka/prodavačka Café Mozart

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29410800708 | aktuálnost: 16.06.2024

POLANSKÝCH, s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: prodej pečiva a zákusků, obsluha zákazníků
Pracovní doba : od 6:30 do 19:30, krátký/dlouhý týden
Požadavky na zaměstnance: Samostatnost, spolehlivost, komunikativnost
Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné telefonické tarify i pro rodinné příslušníky, mzdy vždy 15. den v měsíci,
První kontakt:p. Čapková tel.: 736 521 186, e-mail: mozart1@polanskych.cz, nebo osobně na adrese Čechova č.p. 448/2 Pražské Předměstí 397 01 Písek 1

Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 23 000 - 27 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Čechova 448/2, Písek, 39701

Region: Jihočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy, Cizince