Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovači

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29188080754 | aktuálnost: 29.04.2024

Thermoflex Europe a.s.

Seřizovači

Upřesňující informace

V případě zájmu nás kontaktujte emailem na: hr@thermoflex.eu, zašlete strukturovaný životopis.

Upřesňující informace:
náplň práce:
- nastavovat stroje, nástroje a zařízení pro výrobní procesy (vstřikolisy typu: Arburg, Engel, Krauss Maffei, Haitian),
- pravidelně kontrolovat efektivitu běžících výrobních procesů,
- kontrolovat stav strojů a násttojů,
- pravidelný dohled na průběh výrobního procesu,
- identifikace odstranění poruch,
- čištění a autonomní údržba strojů.

požadujeme:
- střední odborné s výučním listem nebo úplné střední všeobecné nebo úplné střední odborné s vyučením i maturitou nebo úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení) technického směru,
- technické zkušenosti, dovednosti,
- 3 roky praxe na obdobné pozici.

Zaměstnanecké výhody:
- podpora osobního rozvoje a možnost kariérního růstu,
- stravenkový paušál,
- příspěvek na penzijní připojištění/cafeterie,
- příspěvek na dojíždění,
- dodatková dovolená,
- sick days,
- firemní akce,
- dotovaná káva z automatu.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zaječická 1857, Jirkov, 43111

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity