Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač výrobních strojů

referenční číslo: 53187 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste technicky zdatný a chcete stabilní práci v dynamické společnosti? Pak čtěte dál!
Vaším úkolem bude nastavovat a seřizovat výrobní stroje tak, aby výsledný produkt odpovídal zadaným kritériím. Budete kontrolovat jak nastavené parametry, tak celý výrobní proces, odstraňovat závady, evidovat technická data a pracovat s nimi.

Požadujeme

Hledáme kandidáty s technickým vzděláním a především technickým myšlením, kteří se chtějí učit nové věci, pracovat v příjemném prostředí a podílet se na vzniku skvělého produktu.

Nabízíme

Spoustu finančních benefitů: – náborový příspěvek vyplacený hned po zkušební době, – 13. plat, – příspěvek na dopravu až 1500 Kč měsíčně, – příspěvek na penzijní připojištění, – dotované závodní stravování, – bonusy do systému Cafeterie, které využijete na volnočasové aktivity nebo třeba v lékárně. Dovolenou navíc, ať si během roku máte čas pořádně odpočinout. Nadstandardní péči o Vaše zdraví vč. příspěvku. Možnost osobního i kariérního růstu díky průběžnému vzdělávání a školení. Firemní akce a události pro Vás a rodinné příslušníky.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl