Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač výrobních strojů

referenční číslo: 40522 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovné a spolehlivé seřizovače v Ústí nad Labem.
seřizování a nastevení strojů dle požadavků výroby odstraňování závad na stojích a výrobních zařízeních pravidelný dohled na výrobní proces zaznamenávání dat a výstupů po ukončení výrobních procesů

Požadujeme

výuční list v technickém oboru praxe na pozici seřizovače strojů manuální zručnost a spolehlivost

Nabízíme

fixní mzda + bonusy týden dovolené navíc dotované stravování ( závodní jídelna ) možnost být u rozjezdu nového projektu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl