Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Senior Elektrikář - pouze ranní směna

referenční číslo: 53761 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš ukončené SOÚ nebo SŠ elektro? Jsi držitelem vyhlášky (vyhl. 50/78 Sb.) / vyhl. 50-§6)? Tak ti stačí. Pokud hledáš práci v menší firmě s přátelskou a rodinnou atmosférou, zašli nám svůj životopis a rádi ti o dané pozici řekneme více.
pravidelná údržba strojů ve výrobě instalace nových strojů ve výrobě údržba elektrorozvaděčů, spotřebičů, světel oprava elektrického příslušenství na VZV důkladné zaškolení na pozici práce na ranní směnu

Požadujeme

ukončené SOÚ/SŠ vzdělání - elektro zakončené (vyhl. 50/78 Sb.) / vyhl. 50-§6) předchozí praxe výhodou

Nabízíme

mzda podle zkušeností (35 000 - 50 000 Kč) každoroční navyšování mezd měsíční odměna 2 500 Kč (docházkový bonus) po 1. roce působení ve firmě - smlouva na dobu neurčitou flexibilní pracovní doba vzdělávací kurzy extra příplatky za přesčasy pracovní doba 7,5 hodiny vzdělávací kurzy dobrá dostupnost do areálu společnosti prostřední menší firmy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Karlovarský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl