Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač vstřikovacích lisů - (fix 45 000 - 60 000 Kč)

referenční číslo: 53786 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi zkušený seřizovač a máš předchozí praxi ve výrobě? Prováděl si pravidelné údržby na výrovních strojích nebo přímo vstřikovacích lisech? Hledáš práci v menší firmě s přátelskou a rodinnou atmosférou? Pokud ano, zašli nám svůj životopis a rádi ti o dané pozici řekneme více.
provádění každodenní údržby na strojních zařízeních (vstřikovací lisy) provádění údržby ostatních zařízení ve výrobě provádění čištění a údržby nástrojů nastavování parametrů stroje nahlášení poruch svému přímému nadřízenému práce v menším týmu seřizovačů

Požadujeme

elektro vzdělání (držitel vyhlášky dle NV 194/2022 Sb./ paragraf 6) předchozí zkušenosti s údržbou vstřikovacích lisů nebo jiných výrobních strojů ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

každoroční navyšování mezd měsíční odměny 13. plat přípěvek na stravování 25 dní dovolené vzdělávací kurzy extra příplatky za přesčasy pracovní doba 7,5 hodiny moderní prostřední přátelský kolektiv
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Karlovarský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl