Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač vstřikovacích lisů, 50 000-60 000 Kč

referenční číslo: 54826 | aktuálnost: 16.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost s čistou výrobou hledáme kandidáty na pozici Seřizovač vstřikovacích lisů.
obsluha vstřikovacích lisů řešení výrobních poruch a snaha o odstranění provádění údržby forem a lisů nastavování procesních parametrů pro správný chod forem a lisů vizuální kontrola dílů a odebírání vzorků

Požadujeme

uživatelská schopnost práce na PC ochota pracovat na 12hodinové směny - nepřetržitý provoz (denní směna 6-18 hod, noční směna 18-6 hod; turnusy 3 denní směny, 3 dny volna, 3 noční směny, 3 dny volna)

Nabízíme

bonusy a prémie finanční odměny za zlepšovací návrhy příspěvek na penzijní/životní připojištění příspěvek na sport a volný čas příspěvek na dopravu příspěvek na dovolenou příspěvek na vzdělání a zároveň možnost vzdělávacích kurzů a školení závodní stravování (dotované snídaně, obědy a večeře) 5 týdnů dovolené nadstandardní lékařská péče možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu další benefity: vlastní parkoviště, cyklostojany, sportovní aktivity (fotbalový tým, volejbalový tým, cyklistický a běžecký tým), firemní oslavy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie