Typ nabídky

Minimální mzda

SEŘIZOVAČ vstřikovacích lisů (4 dny práce/4 dny volna)

referenční číslo: 52915 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám nového kolegu/kolegyni na pozici Seřizovače vstřikovacích lisů do dynamické výrobní společnosti, která se specializuje na výrobu komponentů pro automobilový průmysl.
Seřizování, obsluha a nastavování strojů Zajištění činnosti potřebné pro uvolnění výroby Údržba, opravy a úpravy strojních zařízení Optimalizace výroby Spolupráce s oddělením technologie a údržby

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání technického zaměření Zručnost, spolehlivost, odolnost Ochota učit se novým věcem Zkušenost se vstřikolisy je velkou výhodou Platný jeřábnický/vazačský průkaz je výhodou (prošlé osvědčení obnovíme)

Nabízíme

12hodinové směny – nepřetržitý provoz (4 dny práce, 4 dny volna) Zajímavé finanční ohodnocení dle praxe, znalostí a dovedností Příplatky k hodinové sazbě za odpracované roky Stravenky ve formě stravenkové karty (zaměstnavatel přispívá 55 Kč na 1 stravenku) 13. – 14. plat dle hospodářského výsledku, 25 dní dovolené, další benefity (Multisport karta, abonentky do divadla, sezonní benefity…) Nástup přímo do kmene, hlavní pracovní poměr
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika