Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač vstřikovacích lisů (35-45.000 KČ)

referenční číslo: 53460 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Staňte se součástí dynamického týmu a přispějte k efektivitě výroby! Máte zkušenosti se seřizováním vstřikolisů a nebojíte se technických výzev? Hledáte stabilní a inspirující prostředí? V tom případě hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis a buďte součástí úspěchu!

Dynamická společnost hledá posilu na pozici:

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ (35-45.000 KČ)

Náplň práce

  • Seřizování a nastavování vstřikolisů a dalších strojů
  • Údržba a analýza poruchovosti strojů
  • Spolupráce s kolegy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v technické oblasti
  • Zkušenosti s nastavováním a seřizováním vstřikolisů
  • Orientace v technické a výkresové dokumentaci
  • Zodpovědnost, pečlivost a týmovost
  • Ochota pracovat ve směnném režimu

Nabízíme

  • Moderní a dobře vybavené pracovní prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Profesní i osobní růst
  • Závodní stravování
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Lokalitu: okres Nový Jičín

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba