Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač vstřikolisů Valašské Meziříčí / Hranice

referenční číslo: 53735 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovného seřizovače vstřikovacích lisů! Bydliště pro komfortní dojezd okolí Valašského Meziříčí (Hranice, Nový Jičín, Vsetín, Rožnov p. Radhoštěm atd).
seřizování vstřikolisů, nastavování stroje a výměna forem zodpovědnost za rozjezd výroby spolupráce s procesními inženýry, údržbou a kvalitou

Požadujeme

praxe na podobné pozici, zkušenosti se vstřikolisy, alespoň 1 rok výhodou znalost ovládání strojů Demag a robotů chuť se učit a zodpovědný přístup jedná se o směnný provoz

Nabízíme

5 týdnů dovolené stravenky roční a jiné bonusy přispíváme na dopravu dlouhodobou práci ve stabilní rozvíjející se mezinárodní společnosti odborné vzdělávání a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 39 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl