Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač vstřikolisů s prémiemi ke mzdě

referenční číslo: 53159 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete pracovat pro společnost, která nabízí dlouhodobé působení, loajální přístup a vstřícné jednání? Máte zkušenost se seřizováním vstřikolisů nebo jste absolvent, který by se chtěl profesně tomuto směru věnovat? Pokud ano, neváhejte nám zaslat váš životopis. Nástup možný ihned.
Seřizování a obsluha vstřikovacích lisů Přestavby a údržba zařízení, které povedou k plynulému chodu výroby Spolupráce s dalšími odděleními ve firmě (hlavně údržba a technologie)

Požadujeme

Vzdělání technického směru (seřizovač, nástrojař, zámečník) Zkušenost z obdobné pozice výhodou, pozice je vhodná i pro absolventy Jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou Ochota pracovat na tři směny

Nabízíme

Zvýšení mzdy po zaučení Prémie za splněný fond odpracovaných hodin (až 2 500Kč) Závodní stravování Smlouva na dobu neurčitou Týden dovolené navíc Zvýhodněné volání Hrazené jazykové kurzy Stabilní společnost Rodinný a loajální přístup
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl