Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač vstřikolisů: až 45 000 Kč/měs. a nástupní bonus 25 000 Kč

referenční číslo: 53745 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Podílejte se na navrhování a výrobě plastových výrobků pro interiéry i exteriéry světových automobilů v úplně novém provozu v Cerhovicích u Žebráku. Příležitost pro šikovné absolventy technických škol i pro zkušené kandidáty. Nástupní bonus 25 000 Kč, 13. mzda, příspěvek na dojíždění a mnoho dalších výhod!
nastavování strojů podle plánu výroby a průběžné ověřování jejich funkčnosti monitorování a kontrola parametrů vstřikovacích lisů pravidelná údržba a její dokumentace

Požadujeme

vzdělání technického směru nebo zkušenosti s technikou - šikovné kutily zaučíme ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

Vydělejte si od 25 000 Kč (základní mzda může být dle zkušeností i vyšší), s bonusy dosáhnete až na 45 000 Kč měsíčně! Navíc získáte řadu benefitů ke mzdě, například: náborový bonus 25 000 Kč 13. mzda příspěvek na dojíždění týden dovolené navíc smlouvu na dobu neurčitou již při nástupu dotované stravování přímo na pracovišti nástup možný ihned nebo dle domluvy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl