Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač vstřikolisu (38-45.000 Kč)

referenční číslo: 40589 | aktuálnost: 28.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Pokud se považujete za šikovného seřizovače vstřikolisu, neváhejte nám zaslat svůj životopis!

Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU (38-45.000 Kč). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Realizace a kontrola výroby
  • Plnění specifikace a postupů
  • Notifikace reálných údajů
  • Zaznamenávání incidentů z výroby
  • Řešení nápravy
  • Dohled na stav strojů, instalace výrobních nástrojů
  • Výměna forem
  • Seřizování strojů a robotů (parametry, první vstřiky do formy, kontroluje první díly)
  • Preventivní údržba
  • Vypracování návodek pro vstřikování

Požadujeme

  • SOU vzdělání (ideálně technického směru)
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost vstřikolisů
  • Schopnost číst ve výkresové dokumentaci
  • Ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny

Nabízíme

  • Zázemí zahraniční společnosti s každodenním využitím anglického jazyka
  • Atmosféru malé a rodinné společnosti
  • Profesní vzdělávání a rozvoj
  • Jazykové kurzy s rodilým mluvčím
  • Příspěvky na stravování a dopravu
  • Lokalitu: Karlovy Vary

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba