Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač ve výrobě

referenční číslo: 52978 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost v potravinářském průmyslu se sídlem v Poříčí nad Sázavou hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici seřizovače balících strojů.
Seřizovač balících strojů Obsluhovat, kontrolovat a udržovat výrobní linku za současného plnění požadavků kvality, bezpečnosti a hygieny. Vaší náplní práce bude především: obsluha a servis výrobní linky řešení veškerých poruch strojů, nastavování strojů údržba strojů kontrola strojů

Požadujeme

min. vyučení (nebo praxe) manuální zručnost, samostatnost min. uživatelská znalost práce na PC ochota pracovat na směny (12-hodinové směny, začátky směny 6:00 - 18:00, 18:00- 6:00)

Nabízíme

25 dnů dovolené dotované stravování svozovou dopravu (Vlašim, Votice, Týnec nad Sázavou, Sedlčany) příspěvek na penzijní připojištění sleva na firemní produkty příplatky za práci v noci a práci o víkendu odměny za docházku
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl