Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač v Jihlavě

referenční číslo: 52620 | aktuálnost: 31.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme seřizovače e-mobility v Jihlavě s nástupem do kmene.
Provádění správného seřízení strojů, zařízení, měření a jejich oprav Spolupráce se směnovým mistrem a technologem při řešení problémů Zodpovědnost za správné značení a ukládání vyrobených kusů Zodpovědnost za úklid na svém pracovišti

Požadujeme

SŠ s vyučením ve strojírenském oboru Znalost práce na počítači Ochota pracovat ve dvojsměnném provozu Fyzická zdatnost Samostatnost, pečlivost a svědomitost při plnění úkolů

Nabízíme

Nástupní mzda 34.000 – 42.000 Kč + příplatky dle zákoníku práce Náborový příspěvek 60.000 Kč 13. a 14. plat Závodní stravování (oběd od 18,50 Kč) 5 týdnů dovolené Nástup přímo do kmene Příspěvek do Cafeterie (9 000 Kč/rok) Možnost využití sportovního zařízení (plavání, fitness) Penzijní příspěvek Smlouva na HPP Práce v moderní výrobě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 34 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl