Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač Ústí nad Labem - Mzda od 33 000,-

referenční číslo: 53070 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní firmy s rodinným prostředím hledáme šikovné sežizovače strojů.
- seřizování strojů dle objednávek - běžná údržba strojů - čtení v technické dokumentaci - nastavování, kontrola výroby, atd.

Požadujeme

- zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
- výuční list ve strojírenství výhodou
- ochota učit se nové věci
- spolehlivost, dochvilnost

Nabízíme

- nástup do KMENE společnosti - mzda dle zkušeností - týden dovolené navíc - stravenky - přátelské prostředí v menší rodinné firmě - další benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl