Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač/Údržbář

referenční číslo: 53097 | aktuálnost: 19.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám seřizovače, co je ochotný pracovat na 3 směny a je spolehlivý.
Preventivní údržba výrobní technologie dle plánů Plnění přidělených úkolů v oblasti údržby Spolupráce při údržbě budovy Seřizování výrobních zařízení

Požadujeme

Ukončené elektrotechnické vzdělání - obor Mechanik elektrotechnik, Elektrikář Řidičský průkaz sk. B (není podmínkou) Práce na PC, znalost MS Office Výhodou bude i lehká znalost anglického jazyka Uvítáme spolehlivého, zodpovědného a samostatného kolegu

Nabízíme

Práci v přátelském prostředí 13. a 14. plat Nástup dle dohody 4 týdny dovolené a 5 dnů placeného volna o Vánocích Propracovaný systém benefitů Dotované závodní stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl