Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač tkalcovských stavů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 24920280768 | aktuálnost: 07.05.2024

MEHLER ENGINEERED PRODUCTS s.r.o.

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Hlinsko

Pracovní poměr na dobu určitou, poté neurčitou. Možný profesní postup na předáka.

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha, seřizování tkalcovských stavů

POŽADAVKY: manuální zručnost, schopnost pracovat ve směnném provozu, spolehlivost, praxe v oblasti textilní výroby vítána

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, stravenky, roční, půlroční bonus

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle 08.00-14.00 hod nebo na e-mailové adrese.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Místo pracoviště: Husova 26, Hlinsko, 53901

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity