Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač strojů - junior i senior

referenční číslo: 52990 | aktuálnost: 14.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Seřizování a rozjezd strojů Základní práce s nastavením periferií Spolupráce na vyjasňování problémů v oblasti kvality Drobné údržbové práce (např. výměna konektoru)

Požadujeme

Vzdělání technického směru Zkušenost se seřizováním strojů Manunální a technická zručnost

Nabízíme

Měsíční prémie 15 % Stravenky v hodnotě 100 Kč Flexi Pass - ročně 3 200 Kč 5 týdnů dovolené Speciální prémie za kvalitu (práce bez reklamace) Bonus za odpracované roky Každoroční navýšení mzdy o % inflace

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl