Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač/strojník - m/ž

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29333080719 | aktuálnost: 20.05.2024

DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme:
- SOU a vyšší výhodou
- manuální zručnost
- pracovitost, svědomitost, zodpovědnost a spolehlivost
- praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici výhodou
- ochotu učit se novým věcem
Náplň práce:
- odborné práce při řízení a obsluze strojního zařízení na zpracování papíru
- činnosti nezbytné pro chod strojnícho zařízení
- ošetřování a údržba technického vybavení
- bezchybné vedení provozních záznamů
- kontrola dodržování zásad denního čištění stroje
- dodržování technologické kázně a jakkosti výroby
- plnění úkolových norem
- fyzicky namáhavá práce, manipulace s paletami nad 15 kg.
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned
- příspěvek na dopravu 1000,-Kč/měs. dle bydliště
- profesionální a přátelstký kolektiv
- 5 týdnů dovolené
- platební poukázky Flexi Pass ve výši 2000,-Kč,
- dotované obědy
- příspěvky na očkování
- příspěvek na penzijní připojištění

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 28 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sklářská 302, Nový Bor, 47301

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní