Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač, práce u nás je jistota!

referenční číslo: 52826 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu na pozici Seřizovač vstřikolisu do zavedené firmy s rodinnou atmosférou v Bruntále. Nástup přímo do kmene! Pokud hledáš stabilní práci, která tě bude bavit, rádi tě přivítáme do našeho týmu.
Nastavení a provoz vstřikovacích lisů podle specifikací výrobku a procesních listů Monitorování provozu vstřikovacích lisů a průběžná kontrola kvality vstřikovaných dílů Řešení běžných problémů v průběhu procesu a provádění preventivní údržby zařízení Spolupráce s ostatními členy týmu v oblasti výroby a kvality

Požadujeme

praxi ve výrobní firmě (min. 2 roky) znalost vstřikolisů a jejich seřízení ochotu pracovat ve směnném provozu (R-O-N) fyzická zdatnost

Nabízíme

Fixní měsíční mzdu 25000 – 35000 Kč dle zkušeností Stravenkový paušál 5 týdnů dovolené Příspěvek na volnočasové aktivity 700 Kč/ měsíčně Po šesti měsících příspěvek na penzijní připojištění Prémie k životním jubileum Firemní akce Dobrá dopravní dostupnost – vlak i autobus 5 minut od firmy Nástup přímo do kmene společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl