Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač, plastařina | písek | náborový příspěvek

referenční číslo: 7-18-397523 | aktuálnost: 30.11.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme nové kolegy na pozice SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ! Nemusíte mít zkušenosti s plastařinou, rádi vás zaučíme. Co byste ale naopak mít měli? Určitě praxi se seřizováním a ochotu pracovat na tři směny.

Co vám za práci naopak nabídneme? Příjemné platové ohodnocení 25 - 35 000 Kč za měsíc, týden dovolené navíc, měsíční prémie a spoustu dalších benefitů.

Co je tedy konkrétní náplň práce SEŘIZOVAČE VSTŘIKOLISŮ?
- Obsluha vstřikovacích lisů a jejich seřizování v průběhu výroby
- Zjišťování nedostatků výrobků a jejich náprava
- Pomoc s optimalizací výrobků a jejich zaváděním do sériové výroby

Požadujeme

- SOU nebo SŠ technického směru
- Zkušenosti se seřizováním strojů
- Spolehlivost, odpovědnost
- Ochota pracovat v 3směnném provozu

Nabízíme

- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50 000 Kč!
- 5 týdnů dovolené
- Měsíční prémie
- Dotované stravování
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Možnost napracovat si hodiny
- Sick days

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Písek, Písek,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné