Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač "ohraňováku" - HPP nebo osvč 1 směna

referenční číslo: 55973 | aktuálnost: 19.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v oblasti výroby a to především seřizování a obsluhou ohraňovacího lisu? Pokud máte zájem i o možnost práce na živnost neváhejte se nám ozvat. Jsme stabilní firma na západě Brna a hledáme profíky k ohraňováku a to na 1 směnu!
Pošlete svůj životopis!

Náplň práce

  • Práce na lisu AMADA
  • Seřizování a zajištění chodu ohraňováku
  • Výměna dílů
  • Kontrola kvality obrobku
  • Spolupráce s kolegy

Požadujeme

  • Technické vzdělání
  • Výborná orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenost se seřizováním a údržbou ohraňovacího lisu

Nabízíme

  • Práce na 1 směnu
  • Možnost práce na IČO 340-400 Kč/hod
  • Příspěvek na ubytování nebo dojíždění
  • Stravování v areálu firmy
  • Zázemí stabilní a prosperující firmy
  • Místo práce: Rosicko

Mzda: 34 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství