Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač/obsluha CNC strojů, mzda od 30000 Kč

referenční číslo: 45092 | aktuálnost: 11.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do firmy zabývající se výrobou náprav a převodovek pro terénní vozidla příjme nové zaměstnance na pozici Seřizovač/obsluha CNC strojů. Nástup přímo do kmene společnosti!
obsluha CNC strojů - frézování/soustružení seřízení stroje, spolupráce s programátorem kontrolní měření – práce s dílenskými měřidly

Požadujeme

vyučen v oboru nebo praxe na podobné pozici orientace ve výkresové dokumentaci základní orientace v programu – v ISO kódu samostatnost, zodpovědnost základní znalost programování MAZATROL výhodou

Nabízíme

měsíční mzda od 30000 - 40000 Kč, dle praxe a odbornosti práce přímo ve kmeni společnosti práce ve dvousměnném provozu (R - O) 5 týdnů dovolené další benefity (příspěvek na stravu, penzijní připojištění) možnost kariérního růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl