Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač / obsluha CNC - HRANICE náborový příspěvek 20.000 Kč

referenční číslo: 52979 | aktuálnost: 13.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Práce do kmene přímo v Hranicích!
seřizování a obsluha CNC stroje práce dle výkresové dokumentace finální kontrola a měření výrobků údržba výrobního zařízení

Požadujeme

praxe v oboru strojírenské výroby a obsluhy strojů znalost čtení výkresové dokumentace základní metody měření (metr, posuvné měřítko) zdravotní způsobilost práce ve třísměnném provozu

Nabízíme

mzda až 42.000 Kč/měsíc náborový příspěvek 20.000 Kč příplatek na dopravu 5 týdnů dovolené smlouva na dobu neurčinou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 36 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika