Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač - nástup do kmene

referenční číslo: 53960 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Seřizovat stroje (nastavení parametrů stroje, nastavení sady nástrojů vč. použití měřidel) Podporovat procesní a kvalitativní výstupy strojů (příprava a kontrola upínačů, kontrola řezných podmínek) Spolupracovat při odstraňování neshod, odchylek v procesu, údržbě strojů (diagnostika chybových hlášek) Předávat mistrům podklady pro předání a řízení směny

Požadujeme

Vyučení ve strojírenském oboru, praxe je značnou výhodou (motivované absolventy se strojním zaměřením jsme připraveni zaškolit) Znalost technické dokumentace Technické myšlení Zodpovědný přístup

Nabízíme

Příjemný kolektiv Rodinné prostředí Smlouvu na dobu určitou 1 roku (s možností prodloužení na dobu neurčitou) Dotované stravování Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní a životní pojištění Program Zdravá firma Odměnu za využití fondu pracovní doby V tuto chvíli 8-hodinové ranní a odpolední směny, od července 2024 3-směnný provoz PO-PÁ
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl