Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač na údržbě (35 - 40 000 Kč)

referenční číslo: 55954 | aktuálnost: 02.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á bude zajišťovat bezchybný provoz našich strojů a zařízení. Pokud máš technické vzdělání, alespoň roční praxi na obdobné pozici (nebo jsme ochotni zaměřit pozornost i na šikovné absolventy), a nebojíš se práce v 3 směnném provozu, pak jsi tím pravým člověkem pro tuto pozici.

Náplň práce

  • Strojní Maestro - Zajišťovat optimální provoz strojů a průběžné seřizování, abysme byli vždy na vrcholu výkonu.
  • Údržbářský Dokumentarista - Vést pečlivou dokumentaci o údržbě a funkci strojů a zařízení, abychom měli vše pod kontrolou.
  • Prorok Náhradních Dílů - Informovat o potřebě náhradních dílů a jejich odpis, abychom byli vždy připraveni na každou výzvu.
  • Strážce Preventivní Údržby - Provádět preventivní údržbu podle plánu, protože prevence je klíčová.
  • Technologický Strážce - Dodržovat technologickou kázeň při výrobě a manipulaci s díly, abychom mohli nabízet jen ty nejlepší výsledky.
  • Záznamový Virtuóz - Vyplňovat záznamy do formuláře "Popis oprav stroje", abychom měli vše zdokumentované.
  • Výstraha v Případě Poruch - Informovat nadřízeného o poruchách a odchylkách od výrobní dokumentace, abychom mohli rychle a efektivně jednat.
  • Spolupracovník na Vývoji - Spolupracovat s ostatními útvary společnosti při nápravě nebo vylepšení výrobních postupů.
  • Záznamy do SAP - Provádět Vynucenou a Roční preventivní údržbu a pečlivě zaznamenávat do našeho systému SAP.
  • Uvolňovat strojní zařízení po provedených zásazích.

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru
  • Praxe se seřízením strojů výhodou
  • Ochotu pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin.

Nabízíme

  • 25 dní dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Možnost využít svozovou dopravu
  • Příspěvek na stravování, závodní kantýnu
  • Příspěvek na penzijní připojištění, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Lokalita: Brandýs nad Labem
  • Nástup možný IHNED

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl